Firma Walkerjet byla založena v roce 1998, kdy začala jako jediná v České republice sériově vyrábět motorové krosny. Svůj úspěch založila na předchozích několikaletých zkušenostech svého zakladatele Viktora Procházky a jeho ženy Patricie v oblasti létání a konstruování sportovních létajících zařízení.

Všechny výrobky jsou výsledkem vzájemné spolupráce hlavního konstruktéra, firemních testovacích pilotů a dalších odborníků nejen z tuzemska, ale i ze zahraničí. Nepřetržitá práce na vývoji, soustavné hledání těch nejvhodnějších materiálů z hlediska bezpečnosti provozu, spolehlivosti a výkonu slouží k zajištění špičkové kvality a designu výrobků Walkerjet. Naším jediným cílem je Vaše radost z létání a vždy bezpečné přistání.

Jednou z předností naší firmy jsou krátké dodací lhůty v rozmezí od několika dnů do tří týdnů od data objednání.

Roku 2002 jsme začali stavět novou provozovnu v Tatiné nedaleko Plzně, která byla v dokončena v roce 2005. Tento moderní provoz zaručuje kvalitu výrobků Walkerjet a rychlý servis a opravy. Kromě toho, máme vedle našeho provozu vlastní velkou plochu k testování a létání, proto k nám můžete kdykoliv přiletět. Od roku 2005 používáme v našich paramotorech vlastní motory, které si i sami vyrábíme pod značkou Flyengine. Vývoj těchto motorů vyvrcholil modelovou řadou 2010, splňující nejnáročnější požadavky na spolehlivost a kvalitu. Tyto motory patří k nejlepším motorům na trhu. Díky tomu, že je naše firma výrobcem veškerých součástí, můžeme našim zákazníkům zajistit velmi přijatelné ceny, stabilitu cen i při plné výbavě a nejvyšší možné kvalitě, levný servis a náhradní díly.