WALKERJET

XC 200 evo 110 XC 200 evo 125
Motor F 200 / 45 F 200 / 45
Typ Jednoválcový vzduchem chlazený Jednoválcový vzduchem chlazený
Objem 200 cc. 200 cc.
Výkon 27 hp 27 hp
Max. otáčky 8000 8000
Reduktor 3,1 3,1
Průměr vrtule 110 cm 125 cm
Vrtule 2 listá uhlíková Helix 2 listá uhlíková Helix
Hmotnost bez sedačky 23 kg 24 kg
Váha pilota 60 – 100 kg 60 – 120 kg
Laděný výfuk chrom Ano Ano
Objem nádrže 12,5 l 12,5 l
Průměrná výdrž 3,5 h 3,5 h
Startér Elektrický Elektrický
Dobíjení za letu Ne Ne
Barva Orange / Lime Orange / Lime
Dělení rámu 3/3 3/3
Přepravní taška na rám Ano Ano
Sedačka včetně závěsů Ano Ano
Zavěšení Horní do sedačky Horní do sedačky

 

Přednosti paramotorů WALKERJET

Vysoká spolehlivost
Modely Walkerjet se vyznačují vysokou spolehlivostí díky použití nejnovějších typů motorů, které jsou speciálně vyvíjeny a vyráběny pro motorový paragliding. Na rozdíl od konkurence, nepoužíváme žádné upravené motocyklové motory, na vývoji motorů se sami podílíme. Tyto motory jsou vyráběny nejmodernější technologií zaručující vysoký výkon, nízkou hmotnost a vysokou spolehlivost. Jediné, co paramotor Walkerjet potřebuje, je dolévat palivo.
Jednoduchá trubková konstrukce a použití speciálních motorů zaručuje nízkou hmotnost. Rámy jsou přitom snadno opravitelné při poškození, proto nemusíte platit drahou výměnu. Vše je však odlehčeno s důrazem na maximální zachování bezpečnosti.

Vysoká bezpečnost
Při startu, přistání a samotném letu, zaručuje konstrukce paramotoru Walkerjet maximální bezpečnost pilota. Zejména trubkový rám ze slitiny hliníku, na rozdíl od laminátové konstrukce, dostatečně pohltí při pádu energii a zafunguje jako vynikající tlumící ochrana pilota. Hustý výplet zabezpečí, že nedojde k vtažení části výstroje za letu, nebo ruky při pádu. Vaše bezpečnost je u nás na prvním místě.

Jednoduchá konstrukce a snadná přeprava
Konstrukce paramotorů Walkerjet je plně vlastní konstrukcí, nejedná se o žádnou kopii zahraničního výrobce. Naši konstruktéři navrhují přesně to, co pilot potřebuje. Vše s důrazem na jednoduchost. Snadná přístupnost jednotlivých částí, umožňuje pohodlný, rychlý a levný servis, při kterém šetříme hlavně Vaši kapsu. Navíc jednoduchá konstrukce umožní snadnou předletovou kontrolu. Celý rám se dá rychle rozložit a snadno se uloží do přepravního obalu, se kterým bez problémů můžete cestovat. Náš paramotor můžete mít stále při sobě.